ELEKTRO KONZULTACE A SLUŽBY PORADENSKÉ "k tématice elektro + BOZP + PO"

23.04.2020 07:00

1. Představení konzultace (co připojit na elektrickou instalaci, jaké zvolit hlavní jištění, co je cenově výhodné a proč, .....):

• Elektro projekt -  je složité elektro instalaci realizovat bez projektu a je někdy problém i revidovat elektrickou instalaci.
  • Bez revize nelze provést kolaudaci.
  • Bez kolaudace nelze objekt řádně užívat, pojistit případně i následně prodat.

2. Revize (proč se provádí, jak se provádí,  kdo provádí ..... ):

• Elektro instalací
  • Elektro strojů
  • Elektro nářadí
  • Eektro spotřebičů
  • Hromosvodů
  • Elektro svářecích zařízení
  • Podobných elektro zařízení

3. Školení podle nařízení vlády NV 194/2022 Sb.:

4. Technické a legislativní konzultace v oboru "elektro+BOZP+PO":

• Odborn dozor-poradenství při řešení a realizaci Vašich potřeb, přání a nápadů.
  • Dokumentace, která je vedená firmou v oblasti "elektro+BOZP+PO".
  • Víte třeba jaké doklady musí předložit a dodat klientovi „elektromontážní firma”před započetím a po dokončení montážních prací?

5. Elektro, BOZP+PO - kurzy a seznámení:

• Pro laiky, kutily, mladé techniky a přátele elektrotechniky

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hledáte-li radu, pomoc - případně zkušenost

- využijte osobní kontakt -

vždy  v čase 14:00 hod. až 18:00 hod.

Adresa Vídeňská č. 103 Brno

- vyplňte si příslušnou "přihlášku"

a čas ještě upřesníme telefonicky.

Za 30 minut individuální konzultace účtujeme cenu 150,- Kč

- platba je předem na účet a požadujeme základní informaci ke konzultovanému problému

(pro každého zájemce  - zastoupeného maximálně dvěma osobami - připravíme písemný podklad k jednání).

Pro lokalitu Praha, Ostrava, Plzeň, Zlín a Jihlava, řešíme jen individuální termíny konzultací- nutno dohodnout TELEFONICKY
a to před dnem pravidelného školení (dle lokality).

Je možné konzultovat i ONLINE, ale až po předchozí dohodě a telefonickém upřesnění.